Home / İkinci El Led Tv / Beylikdüzü İkinci El Led Tv Alanlar

Beylikdüzü İkinci El Led Tv Alanlar

Beylikdüzü ikinci el led tv alanlar, Beylikdüzü 2.el led tv alan yerler, Beylikdüzü 2.el lcd tv alım satım, Beylikdüzü 2.el televizyon alanlar, Beylikdüzü ikinci el plazma tv alanlar, Beylikdüzü ikinci el led tv kimler alır, Beylikdüzü 2.el led tv satmak istiyorum, Beylikdüzü kullanılmış led tv alan mağazalar, Beylikdüzü ikinci el led tv alan firmalar, Beylikdüzü ikinci el plazma tv alan yerler, Beylikdüzü ikinci el samsung led tv alım satım, Beylikdüzü ikinci el arçelik led tv alan yerler, Beylikdüzü ikinci el samsung led tv alanlar, Beylikdüzü kullanılmış lcd tv kimler alır, Beylikdüzü eski lcd tv alanlar, Beylikdüzü faturalı lcd tv alan yerler, Beylikdüzü faturasız led tv alanlar, Beylikdüzü kullanılmış led tv kimlere satabilirim ?

About admin

2 comments

  1. iyi günler Beylikdüzü Marmarapark avm de bir işyerim var , esnaflık yapıyorum haliyle paramın karşılğını alamadığım için televizyoncu arkadaştan yerine 5 adet led tv aldım hepsi faturalı kutusunda ürünler bu tarz ürünleri değerlendiriyor musunuz yada bunlar ikinci el led tv olarak geçiyormu ikinci el sınıfına giriyor mu hepsi faturalı ve ambalajında hiç açılmadı ben bunları satıp nakite çevirmek istiyorum eğer ilgilenirseniz çok memnun olurum marka ve modelleride yüksek kalitedir ilginize şimdiden teşekkürlerimi arz ederim

    • Merhabalar Erkan Bey;
      O tür ürünleri sıfır fiyatına değerlendirme yapıyoruz. Mağazadan almış olduğunuz fiyattan minumum zarar ederek bize satabilirsiniz. Elimizden geldiğince sizi çok zarar ettirmeden değerinde almaya çalışırız . Teşekkürler İletişim bölümünden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir