Home / Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda
2003 yılında İstanbul sınırları içerisinde hizmetlerine başlayan firmamız ikinci el eşya sektöründe misyonu ve vizyonu ile marka olmuş, üstün hizmet kalitesiyle beraber ikinci el eşya alımı için en çok tercih edilen adreslerden biri haline gelmiştir.

Firmamız ikinci el led tv alan yerler içerisinde her zaman müşteri memnuniyetine gösterdiği özen ve gerçek fiyat politikası sayesinde öne çıkmış ve kendini sektöründe bir marka haline getirmiştir. Firmamız beyaz eşyadan tutun da elektronik eşyalara, mobilyalara kadar birçok eşya alımı yapmakta ve satmayı düşündüğünüz eşyalar için gerçek bir fiyat politikasıyla hareket ederek sizleri memnun etmektedir.
Teknolojik çağa ayak uyduran, yenilikçi, modern ve hızlı bir alt yapı ile müşterilerine destek sağlayan firmamız, eşyalarınızın bizlere daha kolay ulaşması için elektronik mesajlaşma platformlarından da eşyalarınızın resimlerini görebilmekte ve sizlere yardımcı olabilmektedir. Dilediğiniz eşyanızı düşünmeden firmamıza sunabileceğiniz bir memnuniyetle sizlere destek sağlayan firmamız, çalışma prensibi olarak sizlere son derece ilgili yaklaşmakta ve her eşyanızı inceleyip değerlendirerek gerçek bir fiyat sunmaktadır.

İstanbul’un birçok noktasına hizmet vererek geniş bir hizmet ağı oluşturan ve hizmet verdiği her noktada müşterilerini memnuniyetini sağlayan firmamız, 2. El TV alımı için ulaşılabilir bir hizmet vermiş ve web sitesinde yer alan iletişim adresleri ile beraber her an ulaşabileceğiniz bir konumda sizlere destek sağlamayı amaç edinmiştir.
Firmamızın personel ve iş gücü ile sektöründe farklı ve yenilikçi bir anlayışla hareket etmesi, aynı zamanda işinde uzman profesyonel kişilerle çalışması sizlerin de eşyalarınızın değerinde alınabilmesini sağlayacaktır. Firmamız ikinci el eşya için İstanbul’da tercih edilebilecek en iyi noktalardan biri olmasını bu sebeplere bağlar. Çünkü firmamız her müşterisi ile özel bir şekilde ilgilenmekte ve müşteri memnuniyeti prensibi doğrultusunda satılmak istenen her eşyaya uygun bir fiyat politikası ile yaklaşmaktadır.

Firmamızın vizyonu değişen dünyada kullanılmayan ve değeri azalan tüm eşyaların ihtiyaç sahipleri ile paylaşılmasına ve daha uygun bir fiyattan onların bu eşyaları satın alabilmesini sağlamaktır. Bu doğrultuda hizmet veren firmamız, İstanbul ikinci el televizyon alımı yapan yerler arasında gönül rahatlığı ile tercih edebilecek vizyonu olan bir firmadır.

Call Now Button